RESULTS DECEMBER 2014

Sunday 23rd November 2014
Here are the Results for December 2014




All games are subject to change at any time.  Please can clubs text 07979 418 360 with details of pitch inspection times and postponements.  However, postponements for Kent County League games and cup ties under the League’s jurisdiction will not be published prior to kick-off.

As I spend hours upon hours compiling these fixture lists for my readers to view and choose which games they’d like to attend, I find it offensive for these to be copied and pasted on another website. I know you do it, you use the same format and font as I do! At least I credit the source whenever I use articles from club websites!

Fixtures for the Kent County League shall be published weekly, every Sunday.

Under 18 Fixtures for The Valley Express Kent Youth League will be published. However, please check with the League website for details of venues.  Postponements will not be listed, so please contact the home club before travelling.

Please visit our Twitter feed
www.twitter.com/Kentishfootie for news.

 

 

Last Updated:  18:00 – 31/12/2014

Tuesday 2 December 2014

The FA Trophy Third Qualifying Round Replay
(winners receive £4,000 in prize money)

Bromley  3-0  Tonbridge Angels (408)


Vanarama Conference

Dover Athletic  2-2  Torquay United (795)

Eastleigh  2-0  Dartford (1,765)

London Senior Cup (Sponsored by Coventry Scaffolding) First Round

Bromley  P-P  Corinthian-Casuals
(Match postponed due to Bromley’s FA Trophy replay)

Dulwich Hamlet  0-1  Beckenham Town (77)

London Senior Cup (Sponsored by Coventry Scaffolding) Second Round

Wingate & Finchley  2-2  Cray Wanderers (48)
(Wingate & Finchley win 3-1 on penalties)

Sussex Principle RUR Charity Cup Quarter-Final

Crowborough Athletic  4-2 Westfield (38)

Ryman Premier League

Witham Town P-P  Tonbridge Angels
(Match postponed due to Tonbridge Angels’ FA Trophy replay)

Ryman League Division One South

Folkestone Invicta  2-1  Worthing (117)

Herne Bay  1-1  Merstham (119)

Ramsgate  1-2  Burgess Hill Town (65)

Southern Counties East Football League

Phoenix Sports  10-0  Holmesdale (48)

Hospital Charity Cup Second Round

Phoenix Sports U21  v  Bexlians (7:45pm)

Wednesday 3 December 2014

The FA Youth Cup Second Round

Thamesmead Town  3-7  Portsmouth (150)

Southern Counties East Football League

Greenwich Borough  2-1  Corinthian (74)
(at Dartford FC)

Thursday 4 December 2014

Robert Dyas Ryman League Cup Third Round

Maidstone United  0-4  Tonbridge Angels (460)

Friday 5 December 2014

NRG Gym Kent County League U21 Development League West

Meridian VP  v  Sevenoaks Town (7:45pm)

Saturday 6 December 2014

The FA Cup Second Round
(winners each receive £27,000 in prize money)

Wrexham  3-1  Maidstone United (3,093)

The FA Vase Third Round
(winners each receive £1,500 in prize money)

AFC Portchester  0-1  Tunbridge Wells

Alresford Town  1-2  Phoenix Sports (73)

Colliers Wood United  5-1  Lingfield

Hanworth Villa  0-2  Erith & Belvedere (65)

Horley Town  1-3  Greenwich Borough (114)

Littlehampton Town 3-3  Ashford United (120)
(after extra time)

Sky Bet Championship

Millwall  1-5  Middlesbrough (10,328)

Nottingham Forest  1-1  Charlton Athletic (22,927)

Johnstone’s Paint Trophy Southern Area Semi-Final

Gillingham  1-0  Leyton Orient (3,103)

Vanarama Conference

Welling United  0-0  Bristol Rovers (1,176)

Vanarama Conference South

Maidenhead United  0-4  Ebbsfleet United (511)

Weston-super-Mare  0-1 Bromley (366)

Ryman Premier League

East Thurrock United  1-1  Margate (238)

Lewes  0-0  Tonbridge Angels (549)

Peacehaven & Telscombe  0-1  Dulwich Hamlet (305)

VCD Athletic  2-1  Enfield Town (121)

Ryman League Division One North

Barkingside  1-1  Cray Wanderers (55)
(at Ilford FC)

Brightlingsea Regent  0-2  Chatham Town (121)

Waltham Abbey  3-3  Thamesmead Town (59)

Ryman League Division One South

Folkestone Invicta  0-0  Whyteleafe (249)

Herne Bay  0-6  Three Bridges (161)

Merstham  3-0  Whitstable Town (124)

Ramsgate  0-5  Faversham Town (140)

Sittingbourne  2-1  Hythe Town (93)

Southern Counties East Football League

Canterbury City  3-1  Erith Town (87)
(at Ashford United FC)

Cray Valley (Paper Mills)  3-0  Beckenham Town (35)

Crowborough Athletic  1-1  Deal Town (82)

Croydon  2-1  Holmesdale (52)

Fisher  3-3  Sevenoaks Town (80)
(at Dulwich Hamlet FC)

Lordswood  0-1  Woodstock Sports (50)

Rochester United  0-0  Corinthian

Kent Senior Trophy Sponsored by Darenth Print & Design Second Round

Eltham Palace  P-P  Hollands & Blair
(Match postponed – waterlogged pitch - at Oxford Road, Sidcup)

Pain & Glory Sports Kent Invicta League

Crockenhill  0-3  Sutton Athletic (42)

Orpington  0-1  Meridian VP (25)

Seven Acre & Sidcup  3-1  Rusthall (58)
(at Thamesmead Town FC)

Kent Invicta League Challenge Trophy Quarter-Final

Lydd Town  2-3  Sheppey United (45)

London Senior Trophy Second Round

AFC Croydon  4-1  Lewisham Borough (40)

Bridon Ropes  1-1  Corinthian-Casuals Res
(Corinthian-Casuals win 3-2 on penalties)
(at Meridian VP FC)

Glebe  4-1  Balham
(at Holmesdale FC)

NRG Gym Kent County League Premier – all 2:00pm

Borden Village  P-P  Erith 147 Sports

Bredhurst Juniors  4-0  Chipstead

Fleetdown United  1-3  Staplehurst Monarchs United

Snodland Town  3-2  Holland Sports

Tudor Sports  0-0  Greenways

NRG Gym Kent County League Division One East – all 2:00pm

Deal Community Sports  2-2  Park Regis

Kennington  3-2  New Romney

Malgo  2-3  Faversham Strike Force

Otford United  4-1  Hollands & Blair Res

NRG Gym Kent County League Division One West – all 2:00pm

AFC Mottingham  1-1  Blackheath United

Belvedere  0-4  Bexlians

Farnborough Old Boys Guild  1-4  Halstead United

Forest Hill Park  3-3  Long Lane

Peckham Town  4-3  Halls AFC

NRG Gym Kent County League Division Two East – all 2:00pm

Deal Town Res  3-3  Sittingbourne Community

Little Sharsted  0-4  Lydd Town Res

South Darenth  1-4  Bearsted Res

Sutton Athletic Res  P-P  Hawkinge Town

Tenterden Town  P-P  Larkfield & New Hythe Wanderers

NRG Gym Kent County League Division Two West – all 2:00pm

Greenways Res  0-7  Fleetdown Untied Res

New Park  1-3  Stansfeld Oxford & Bermondsey Club Res

Oaks & Junior Red  6-2  Dulwich Village

Old Bromleians  1-1  Farnborough Old Boys Guild Res

NRG Gym Kent County League Division Three East – all 2:00pm

East Kent College Res  9-2  Guru Nanak Res

Kennington Res  P-P  Kings Hill

New Romney Res  2-4  Snodland Town Res

Sheppey United Res  4-3  Borden Village Res

NRG Gym Kent County League Division Three West – all 2:00pm

Halls AFC Res  0-2  Orpington Res

Kingfisher Glory  P-P  Bexlians Res

Lewisham Athletic  P-P  Hildenborough Athletic Res

Seven Acre & Sidcup Res  2-5  Crayford Arrows

NRG Gym Kent County League U21 Development League East

Betteshanger Welfare  P-P  Dover Rangers

South Ashford  0-8  Herne Bay

University of Kent  6-2  Soccer Elite

East Kent College  2-5  Tankerton

NRG Gym Kent County League U21 Development League West

FC Elmstead  2-3  Parkwood Rangers

London Senior Trophy Second Round

South Kilburn  P-P  Club Langley

Kent Intermediate Cup

Sutton Athletic Res 1-1 West Wickham
(after extra time – Sutton Athletic win 6-4 on penalties)

Kent Intermediate Challenge Shield Supported by Demelza Hospice Quarter-Finals – all 1:30pm

APM Contrast  1-5  Metrogas

Bexley  0-0  East Kent College
(after extra time – Bexley win 3-1 on penalties)

Guru Nanak  6-0  Ide Hill

Hildenborough Athletic  0-4  Stansfeld Oxford & Bermondsey Club

Kent Junior Cup Group A Third Round – all 1:30pm

APM Contrast Res  9-0  Wateringbury Colts

Cray Wanderers U21  1-4  Phoenix Sports Res

Metrogas Res  2-6  Johnson & Phillips

Rolvenden  10-0  Yalding & Laddingford

Sutton Athletic A  3-1  Long Lane Res

Welling Park  5-2  Old Roan

Ashford Charity Trophy

The Golden Arrow  P-P  Bromley Green

Sunday 7 December 2014

The FA Cup Second Round
(winners each receive £27,000 in prize money)

Bradford City  4-1  Dartford (5,373)

Cheltenham Town  0-1  Dover Athletic (3,552)

The FA Women’s Premier League Southern Division

Gillingham  0-4  Charlton Athletic
(at Gillingham FC)

The FA Women’s Cup First Round

Crystal Palace  2-0  Milton Keynes Dons
(at Bromley FC)

Herne Bay  0-1  Carshalton Athletic (183)
(at Herne Bay FC)

London Corinthians  2-3  Lowestoft Town
(at Blackheath Rugby Club, 3G pitch)

Valley Express Kent Youth League U18 Premier – all 11:00

Maidstone United 4-3  VCD Athletic

Thamesmead Town  4-2  Ramsgate

Valley Express Kent Youth League U18 North – all 11:00

Fisher  1-1  Dartford

Bexley  3-1  West Wickham

Dulwich Hamlet  8-1  Welling United

Greenwich Borough  14-0   Long Lane

Valley Express Kent Youth League U18 South – all 11:00

Hollands & Blair  3-2  Tonbridge Angels

Hythe Town  0-1  Faversham Town

Under 18 KitToFit Challenge Cup – 11:00

Folkestone Invicta  2-3  Herne Bay

 

 

 

 

Tuesday 9 December 2014

The FA Vase Third Round Replay
(winners each receive £1,500 in prize money)

Ashford United  2-1  Littlehampton Town (123)

Vanarama Conference

AFC Telford United  1-2  Welling United (1,011)

Vanarama Conference South

Bromley  3-2  Bishop’s Stortford (292)

Ryman Premier League

Dulwich Hamlet  2-0  Tonbridge Angels (421)

Maidstone United 2-1  Leatherhead (1,094)

VCD Athletic  P-P  Grays Athletic
(Match postponed due to Grays’ Essex Cup commitments)

Ryman League Division One North

Tilbury  2-1  Thamesmead Town (40)

Ryman League Division One South

Herne Bay  1-3  Whyteleafe (115)

Sittingbourne  0-5  Merstham (66)

Three Bridges  P-P  Ramsgate

Macron Southern Counties East Football League Challenge Cup First Round

Holmesdale  P-P  Erith Town
(Match postponed – floodlight failure)

Rochester United  1-4  Greenwich Borough (40)

London Senior Cup (Sponsored by Coventry Scaffolding) Second Round

Cockfosters  1-0  Erith & Belvedere (42)

John Ullmann Cup Second Round

Bromley  0-1  Horsham
(at Sevenoaks Town FC)

Wednesday 10 December 2014

Kent Reliance Cup Second Round

Gillingham  7-3  Dartford

Macron Southern Counties East Football League Challenge Cup First Round

Canterbury City  0-2  Phoenix Sports
(at Ashford United FC)

Croydon  1-2  Lordswood (34)

London Senior Cup (Sponsored by Coventry Scaffolding) Second Round

Cray Valley (Paper Mills)  1-1  Metropolitan Police
(Cray Valley win 5-4 on penalties)

Kent Senior Trophy Sponsored by Darenth Print & Design Second Round

Hollands & Blair  6-1  Eltham Palace


Thursday 11 December 2014

NRG Gym Kent County League U21 Development League West

Sevenoaks Town  P-P  Cray Wanderers

John Ullmann Cup Second Round

Corinthian 3-1 Maidstone United

Friday 12 December 2014

Sky Bet Championship

Brighton & Hove Albion  0-1  Millwall (24,085)

NRG Gym Kent County League U21 Development League West

Meridian VP  1-1  Phoenix Sports


Saturday 13 December 2014

The FA Trophy First Round
(winners each receive £5,000 in prize money)

Bromley  2-0  Leiston (413)


Dartford  2-0  Solihull Moors (513)

Ebbsfleet United  1-1  Welling United (876)

Lowestoft Town  1-3  Dover Athletic (575)

Sky Bet Championship

Charlton Athletic  2-2  Blackpool

Sky Bet League One

Doncaster Rovers  1-2  Gillingham (5,542)

Ryman Premier League

Hendon  1-1  VCD Athletic (107)
(at Harrow Borough FC)

Maidstone United  2-1  Bognor Regis Town (1,711)

Margate  3-3  Harrow Borough (494)

Tonbridge Angels  0-2  Metropolitan Police (407)

Ryman League Division One North

Chatham Town  0-1  Heybridge Swifts (135)

Thamesmead Town  P-P  AFC Sudbury
(Match postponed due to AFC Sudbury’s FA Trophy commitments)

Ryman League Division One South

Faversham Town  1-1  Merstham (236)

Horsham  1-0  Sittingbourne (224)
(at Horsham YMCA FC)

Hythe Town  1-2 East Grinstead Town (193)

Redhill  P-P  Ramsgate
(Match postponed – waterlogged pitch)

Tooting & Mitcham United  1-3  Folkestone Invicta (201)

Walton Casuals  A-A  Herne Bay (76)
(Match abandoned with Herne Bay leading 2-1 – floodlight failure)

Whitstable Town  3-4  Guernsey (190)

Southern Counties East Football League

Canterbury City  2-1  Lordswood (108)
(at Ashford United FC)

Corinthian  2-0 Fisher (38)

Cray Valley (Paper Mills)  2-1  Holmesdale (42)

Deal Town  0-7  Greenwich Borough (72)

Erith & Belvedere  0-3 Beckenham Town (64)

Lingfield  P-P  Erith Town
(Match postponed – waterlogged pitch)

Sevenoaks Town  1-0  Croydon  (56)

Tunbridge Wells 3-0 Rochester United (228)

Woodstock Sports  1-2  Crowborough Athletic (32)

Pain & Glory Sports Kent Invicta League

Eltham Palace  1-1  Sutton Athletic (34)
(at Oxford Road, Sidcup)

Glebe  2-1  Orpington (33)
(at Holmesdale FC)

Gravesham Borough  P-P  Seven Acre & Sidcup
(Match postponed – waterlogged pitch)

Hollands & Blair  7-0  Crockenhill

Kent Football Untied  0-2  Bridon Ropes (31)

Meridian VP  0-1  Lydd Town

Rusthall  P-P  Bearsted
(Match postponed – waterlogged pitch)

Sheppey Untied  8-1  Lewisham Borough (67)

NRG Gym Kent County League Premier – all 2:00pm

Bredhurst Juniors  2-2  Holland Sports

Chipstead  1-5  Metrogas

Fleetdown United  3-4  Guru Nanak

Hildenborough Athletic  2-1  APM Contrast

Stansfeld Oxford & Bermondsey Club  P-P  Erith 147 Sports

Staplehurst Monarchs United  P-P  Greenways

Tudor Sports  0-1  Borden Village

NRG Gym Kent County League Division One East – all 2:00pm

Bromley Green  P-P  Ide Hill

East Kent College  2-3  Hollands & Blair Res

Kennington  2-2  Park Regis

New Romney  P-P  Malgo

Otford United  9-1  Deal Community Sports

NRG Gym Kent County League Division One West – all 2:00pm

Belvedere  2-1  Halls AFC

Bexlians  1-1  Bexley

Forest Hill Park  1-1  Phoenix Sports

Halstead United  P-P  Farnborough Old Boys Guild

Peckham Town  P-P  AFC Mottingham

NRG Gym Kent County League Division Two East – all 2:00pm

APM Contrast Res  7-0  Little Sharsted

Bearsted Res  2-1  Tenterden Town

Larkfield & New Hythe Wanderers  P-P  Deal Town Res

NRG Gym Kent County League Division Two West – all 2:00pm

Dulwich Village  P-P  Old Bromleians

Greenways Res  P-P  New Park

Long Lane Res  1-1  FC Elmstead

Old Roan  P-P  Fleetdown United

Sutton Athletic Res  2-1 South Darenth

NRG Gym Kent County League Division Three East – all 2:00pm

Borden Village  P-P  Kennington Res

Kings Hill  2-3  East Kent College Res

Snodland Town Res  3-6  New Romney Res

NRG Gym Kent County League Division Three West – all 2:00pm

Crayford Arrows  5-0  Halls AFC Res

Metrogas Res  3-0  Tudor Sports Res

Orpington Res  3-1  Hildenborough Athletic Res

Seven Acre & Sidcup Res  0-5  Johnson & Phillips

Les Leckie Cup Quarter-Final

Rolvenden  4-2  Hawkinge Town

NRG Gym Kent County League U21 Development League East

South Ashford   5-1  Betteshanger Welfare

Soccer Elite  P-P  Dover Rangers

Herne Bay  P-P  University of Kent

NRG Gym Kent County League U21 Development League West

Bridon Ropes  P-P  Sevenoaks Town

London Senior Trophy Second Round

Clapton Res  P-P  Cray Wanderers U21

South Kilburn  0-2  Club Langley

Kent Junior Cup Group A

Lydd Town Res  2-0  Chartham Sports

London Junior Cup Group A – all 1:30pm

Oaks & Junior Red  2-0  Brentside

Pearscroft United  2-1  Lewisham Athletic

Slaone  2-0  Kingfisher Glory

Maidstone & District Charity Trophy

Phoenix United Res  0-12  Sheppey United Res

Sittingbourne Community  1-7  Snodland Town

Sevenoaks Charity Trophy

Farnborough Old Boys Guild Res 2-0  Ightham Res


Sunday 14 December 2014

Ryman League Division One North

Cray Wanderers  1-1  Ware (111)
(at Bromley FC)

The FA Women’s Premier League Southern Division

Charlton Athletic  3-3  West Ham United
(at Thamesmead Town FC)

Gillingham  1-7  Cardiff City
(at Gillingham FC)

The FA Women’s Premier League South East Division One

Crystal Palace  P-P  Luton Town

Valley Express Kent Youth League U18 Premier – all 11:00

Maidstone United  3-1  Corinthian

Ramsgate 4-0 Folkestone Invicta

Valley Express Kent Youth League U18 North – all 11:00

West Wickham  2-3  Fisher

Bexley  3-4  Greenwich Borough

Cray Valley  0-4  Welling United

Dulwich Hamlet  16-0  Long Lane

Glebe  0-12  Bromley

Valley Express Kent Youth League U18 South – all 11:00

Faversham Town  2-1  Chatham Town

Dover Athletic  2-3 Bearsted

Margate  0-2  Whitstable Town

Monday 15 December 2014

Ryman Premier League

Billericay Town  P-P  Maidstone United
(Match postponed – waterlogged pitch)

Tuesday 16 December 2014

The FA Trophy First Round Replay
(winners each receive £5,000 in prize money)

Welling United  P-P  Ebbsfleet United
(Match postponed due to an electrical fault)

Ryman Premier League

Harrow Borough  0-1  Tonbridge Angels (127)

Ryman League Division One North

Cray Wanderers  2-3  Dereham Town (72)
(at Bromley FC)

Thamesmead Town  3-2  Harlow Town (73)

Macron Southern Counties East Football League Challenge Cup First Round

Erith & Belvedere  P-P  Sevenoaks Town

London Senior Cup (Sponsored by Coventry Scaffolding) Second Round

Erith Town  1-3  Tooting & Mitcham United (52)
(at Cray Valley FC)

Wednesday 17 December 2014

Southern Counties East Football League

Croydon  0-5  Phoenix Sports (55)

Greenwich Borough  1-1  Cray Valley (Paper Mills) (62)

Hospital Charity Cup

Phoenix Sports U21  v  Bexlians (7:45pm)

Friday 19 December 2014

Sky Bet Championship

Millwall  0-1  Bolton Wanderers (8,635)

Hospital Charity Cup

Meridian  U21 v  Halls AFC Res (7:45pm)

Saturday 20 December 2014

Sky Bet Championship

Blackburn Rovers  2-0  Charlton Athletic (13,231)

Sky Bet League One

Gillingham  2-3  Chesterfield (6,841)

Vanarama Conference

Altrincham  2-2  Dover Athletic (870)

Welling United  3-1  Aldershot Town (756)

Wrexham  1-3  Dartford (2,662)

Vanarama Conference South

Bromley  1-0  St Albans City (1,006)

Ebbsfleet United  0-1  Weston-super-Mare (810)

Ryman Premier League

AFC Hornchurch  0-0  Tonbridge Angels (217)

Dulwich Hamlet  1-0  Witham Town (820)

Maidstone United  1-1  Hendon (1,996)

Margate  1-2  Peacehaven & Telscombe (475)

VCD Athletic  1-1  Bury Town (105)

Ryman League Division One North

Maldon & Tiptree  2-0  Thamesmead Town (97)

Soham Town Rangers  2-1  Chatham Town (93)

Ryman League Division One South

Chipstead  0-3  Folkestone Invicta (131)

Herne Bay  0-2  Hastings United

Hythe Town  1-1  Worthing (180)

Ramsgate  2-3  Merstham (95)

Sittingbourne  0-2  Guernsey (123)

South Park  2-1  Whitstable Town (74)

Tooting & Mitcham United 2-3  Faversham Town (153)

Southern Counties East Football League

Ashford United  3-0  Deal Town (160)

Beckenham Town  2-3  Tunbridge Wells (142)

Crowborough Athletic  0-0  Fisher (93)

Croydon  0-1  Cray Valley (Paper Mills) (34)

Erith Town  0-3  Corinthian
(at Cray Valley FC)

Greenwich Borough  1-0  Woodstock Sports (71)
(at Dartford FC)

Holmesdale  2-1  Canterbury City (39)

Lordswood  0-1  Erith & Belvedere (64)

Rochester United  1-3  Phoenix Sports (51)

Pain & Glory Sports Kent Invicta League

Crockenhill  P-P  Bridon Ropes
(Match postponed – waterlogged pitch)

Eltham Palace  1-2  Lydd Town (12)
(at Oxford Road, Sidcup)

Meridian VP  0-0  Gravesham Borough (21)

Orpington  3-0  Kent Football United (28)

Seven Acre & Sidcup  0-6  Hollands & Blair (52))
(at Thamesmead Town FC)

Kent Invicta League Challenge Trophy Quarter-Finals

Bearsted  1-0  Sutton Athletic (52)

Lewisham Borough  0-2  Glebe (30)

NRG Gym Kent County League Premier Division – all 2:00pm

APM Contrast  1-0  Staplehurst Monarchs United

Borden Village  5-1  Fleetdown United

Erith 147 Sports 1-2  Hildenborough Athletic

Greenways  P-P  Stansfeld Oxford & Bermondsey Club

Guru Nanak  4-0  Tudor Sports

Holland Sports  3-1  Chipstead

Metrogas  6-2  Bredhurst Juniors

NRG Gym Kent County League Division One East – all 2:00pm

Deal Community Sports  2-0  East Kent College

Faversham Strike Force 3-0   New Romney

Ide Hill  1-2  Kennington

Malgo  3-3  Otford United

Park Regis  7-1  Bromley Green

NRG Gym Kent County League Division One West – all 2:00pm

AFC Mottingham  0-4  Bexlians

Bexley  4-1  Blackheath United

Farnborough Old Boys Guild  1A1  Phoenix Sports
(Match abandoned by referee)

Long Lane  5-1  Forest Hill Park

NRG Gym Kent County League Division Two East – all 2:00pm

APM Contrast Res 3-0  Sittingbourne Community

Hawkinge Town  1-0  Deal Town Res

Little Sharsted  3-4  Larkfield & New Hythe Wanderers

Tenterden Town  P-P  Bearsted Res

NRG Gym Kent County League Division Two West – all 2:00pm

FC Elmstead  2-2  Farnborough Old Boys Guild Res

New Park  P-P  Old Bromleians

Oaks & Junior Red  1-1  Long Lane Res

Old Roan  2-2  Dulwich Village

Stansfeld Oxford & Bermondsey Club Res  P-P  Greenways Res





Club's can advertise their home
games here for the entire 2019-20
season for just £350.
The deal includes match-day coverage
of at least five home or away games
in pre-season, League or Cup.
Details HERE